रौतहट,२ मंसिर ।
रौतहटका एक ईट्टा भट्टाका साहुले दुई कामदारलाई बन्धक बनाएका खबर प्राप्त भएको छ ।
जिल्लाको कटहरिया नगरपालिकाको वाड नं.६ फत्तेपुर, पोठियाही बिच पर्ने जय दुर्गा इटा उद्योगमा काम गर्ने कामदारले पैसा मागे पछि ईटा उद्योगका साहुले आफ्नै उद्योगमा कार्यरत सुरेश सहनी र राजेन्द्र सहनीलाई कुटपिट बन्धक बनाएका स्थानिय रामप्रवेशले जानकारी दिएका छन् ।
चार पाँच घण्टा अपहरण शैलीमा बन्धक बनाई राखेको सुचना पाए पछि सोही स्थानमा रहेको दुधियाभार बेश क्याम्पका प्रमुख ईन्सपेक्टर राम थापाको कमाण्डमा गएको टोलीले बन्धक दुवैलाई मुक्त गराई उपचारको लागि अनामीका होस्पिटल गरूडामा पठाएका थिए ।
अर्को तिर आन्तरीक विवादका कुटपिट भएको र सोबाट घाईते भएका तिनै जनाको उपचार हाम्रो अनामिका अस्पताल गरुडामा एक जनालाई प्रहरी नियन्त्रण लिई लगेको तथा बाकी दुई जनाको उपचार अझै भई रहेको डाक्टर आरबी प्रसादले जनाकारी गराएका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here