गौर- प्रदेश २ सरकारका प्रदेश सांसद तथा रौतहट जिल्लाको क्षेत्र न २ को प्रदेश सांसद रामकिशोर यादवले छात्राहरुलाई साइकल वितरण गर्नु भएको छ ।May be an image of 14 people, including Pun Pratap Patel and people standing

प्रदेश २ सरकारको लोकप्रिय कार्यक्रम रहेको मुख्यमन्त्री बेटी पढाउ बेटी बचाउ” कार्यक्रम अन्तर्गत छात्राहरूलाई साइकल वितरण गर्नु भएको हो ।May be an image of 14 people, including Pun Pratap Patel and Md Anwar Hasmi, people standing and bicycle

देवाही गोनाही नगरपालिकाको श्री माध्यमिक विद्यालयको आयोजनामा प्रेमपुर गोनाही टोलको बिभिन्न आधारभुत विद्यालयको अध्ययनरत छात्राहरुलाई साइकल प्रदान गरिएको हो ।May be an image of 6 people, including Md Anwar Hasmi and people standing

विद्यालयको प्राङ्गणमा आयोजित कार्यक्रममा साइकल वितरण गर्दै प्रदेश सांसद तथा बिधायक रामकिसोर यादवले यस कार्यक्रमले टाढा टाढा बाट विद्यालय आउने छात्राहरुलाई सहज हुने विश्वास व्यक्त गर्नुभयो ।May be an image of 15 people, including Pun Pratap Patel and Md Anwar Hasmi, people standing, people sitting and text that says '000 Samsung Triple Camera AshkP 9855042014 Galaxy Note10Lite'प्रदेश सरकारले बेटी पढाउ, बेटी बचाउ कार्यक्रम अन्तर्गत शिक्षा विमा, महिला मैत्री शौचालयको निर्माण जस्ता कार्यक्रमहरूलाई अघि बढाएर महिला सशक्तिकरणमा प्रदेशलाई अग्रपङ्तिमा राख्ने सोच लिएको वहाले बताउनु भएको छ ।May be an image of 14 people, including Pun Pratap Patel and Md Anwar Hasmi, people standing, people sitting and bicycle

विद्यालयमा छात्राहरुलाई पढाईप्रति आकर्षित गर्ने उद्देश्यले प्रदेश सरकारले बेटी बचाउ बेटी पढाउ कार्यक्रम ल्याएको उहाँले बताउनुभयो ।May be an image of 12 people, including Md Anwar Hasmi and Pun Pratap Patel, people sitting, people standing, bicycle and outdoors

सो कार्यक्रममा प्रदेश सांसद तथा बिधायक रामकिसोर यादव,मुस्लिम संघको प्रदेश सदस्य तथा मुस्लिम संघको रौतहट जिल्लाको इन्चार्ज शेख अनवर हासमी ,बिशिस्ट अतिथि देवाही गोनाही नगरपालिकाको नगर प्रमुख धर्मेन्द्र पटेल , श्री माध्यमिक बिधालयको प्र .अ. लगायत बिभिन्न कार्यकार्ताहरुको उपस्थिति रहेको थियो।May be an image of 10 people, including Pun Pratap Patel, people standing, bicycle, outdoors and text that says '00 Samsung Triple Camera 2014 Galaxy GalaxyNote10Lite'May be an image of 15 people, including Pun Pratap Patel, people sitting, people standing and outdoorsMay be an image of 7 people, bicycle, outdoors and text that says 'ሰመለ 000 Samsung Triple Camera Ashok Patel 9855042014 GalaxyNote10Lite'

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here