भदौं ०५ काठमाडौँ । नेपाली चलचित्र जगतकि चर्चित र लाेकप्रिय नायिका रेखा थापाले अाफ्नाे जन्मदिन अाफ्नै निवासमा वृक्षरोपण गरेर मनाउनु भएको छ ” प्रकृति संरक्षण ,स्वच्छ वातावरण र सभ्य संस्कार सहितकाे असल मानव बन्न प्राेत्साहन मानव सभ्यता संरक्षणका लागि जन्मदिन वृक्षरोपण अभियानमा “अाफ्नाे ऐक्यबद्धता रहेको नायिका थापाको भनाइ छ ।

अभियान लाई नेपाली माैलिक संस्कृति र संस्कारको रुपमा स्थापित गर्न सके यसले अन्तर्राष्ट्रिय जगतमा नयाँ ,सकारात्मक र महत्त्वपूर्ण सन्देश दिने उहाँको तर्क थियोे । प्रकृतिको जथाभावी दाेहन,वातावरण प्रदुषण र मानिसमा पैदा हुने नकारात्मक साेच विचार अाजकाे मुख्य समस्या हाे यसकाे समाधानका लागि अभियानले लिएको नीति र विचार समयसान्दर्भिक छ ।

पवित्र महत्त्वपूर्ण र सन्देशमुलक जन्मदिन वृक्षरोपण अभियान सम्पूर्ण मानव जातिको साझा अभियान भएको हुनाले सबैकाे साथ सहयोग प्राप्ति हुने उहाँले बताउनुभयो । लमजुङको बेसीशहर बाट २०७५ मंसिर २९ गते वाट सुरुवात भएको अभियान अाज स्वदेश तथा विदेशमा समेत संचालन भईरहेकाे छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here