बारामा सवारी दुर्घटना हुदा पर्सा राष्ट्रिय निकुञ्जको एक हात्ती घाईते भएको छ । जिल्लाको जीतपुरसिमरा उपमहानगरपालिका वडा नम्बर २१ मा सडक दुर्घटना हुदा निकुञ्जमा पालिएको हात्ती घाईते भएको हो ।

घाइते भएको पर्सा राष्ट्रिय निकुञ्जक‍ो हात्तीसारमा पालिएको करिब ६५ वर्षिय मेनुकाकली नाम भएको हात्ती बाराको जीतपुरमा एक धार्मिक कार्यक्रमको जल यात्रामा सहभागी भई राष्ट्रिय निकुञ्जको हात्तीसारमा फर्किदै गर्दा ना. ५ च ३५५७ नम्बरको कन्टेनरले ठक्कर दिएको थियो ।

दुर्घटनामा घाईते भएको हात्ती मेनुकाकली दुर्घटना भएको करिब ५० मिनेट पछि होसमा आएको तर चोटलागेको कारण चल्न अठिन भईरहेको प्रहरीले बताएको छ । हात्तीका महावत पनि घाईते भएका छन् उनको सिमरा स्थित अलपाईन अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ ।

ठक्कर दिने कन्टेर र चाकल प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको ईलाका प्रहरी कार्यालय सिमराका प्रहरी नायव उपरिक्षक डिएसपी मनोजित कुंवरले जानकारी दिनुभएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here