रौतहट – रौतहट जिल्लाको सदरमुकाम गौरमा नेपाल लाइफ इन्सुरेन्स कम्पनीको एकदिने अन्तरक्रिया कार्यक्रम बुधवार सम्पन्न भएको छ ।बीमा सम्बन्धि जनचेतना फैलाउने उद्देश्यले रौतहट जिल्लाको स्थानीय निकाय तथा सरोकारवालासँग उक्त कार्यक्रमको आयोजना गरिएको इन्सुरेन्सका क्षेत्रीय प्रबन्धक देवपुजन प्रसादले बताइनु भएको छ ।No description available.

निर्देशक दिनेश कुमारले स्थानिय निकायहरु सँगको कार्यक्रममा बीमा गराउनु्को फाइदा र बेफाइदाका बारेमा चर्चा गर्नु भएको थियो । समाजमा बढिरहेको दुर्घटनालाई मध्ये नजर गर्दै उक्त कार्यक्रमको आयोजना गरिएको निर्देशक दिनेश कुमारले बताउनु भएको छ ।

जोखिम रक्षवरण, बचतमा प्रोत्साहन, आश्रित परिवारलाई राहत, कर छुट, रोजगारीको अवसर र देशको अर्थिक उन्नति गर्न बीमाको आवश्यकता रहेका समेत उनले बताए ।No description available.

नेपाल लाइफ इन्सुरेन्सका सहायक निर्देशक संदिप गौतम लगायत केहि अन्य जनप्रतिनिधिले स्वागत मन्तवय राखेका थिए ।
रौतहट जिल्लाको सदरमुकाम गौरमा रहेको उधोग बाणिज्य संघको सभाहलमा नेपाल लाइफ इन्सुरेन्सका निर्देशक दिनेश कुमार लालको प्रमुख उपस्थिता र जिल्लामा रहेको सम्पुर्ण इन्सुरेन्स कम्पनिको उपस्थितामा सो कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।No description available.

बिमा समितिले आयोजना गरेको उक्त कार्यक्रममा गौर नगरपालिकाका नगरप्रमुख अजय कुमार गुप्ता, उप नगरप्रमुख किरण ठाकुर, नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहटका अध्यक्ष प्रेमचन्द्र झा लगायत वडा अध्यक्षहरुको उपस्थिति रहेको थियो थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here