रौतहट ७,फागुण
७१ औं प्रजातन्त्र दिवस रौतहटमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाइएको छ ।
प्रजातन्त्र दिवसको अवसर पारेर गौर नगरपालिकाले आयोजना गरेको नगर स्तरीय महिला साईकल दौँड प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ ।
सो प्रतियोगितामा २० छात्रा सहभागि भएका थिए । बिपि चौकबाट सुरु भएको दौड प्रतियोगतामा रौशनी कुमारी प्रथम ,मिथलेश कुमारी दोस्रो र अन्जल कुमारी तेस्रो हुनुभएको छ ।
प्रथम हुनेलाई दश हजार नगद र साईकल ,दोश्रो हुनेलाई साढे सात हजार नगद र साईकल पुरस्कार दिइएको छ भने तेश्रो हुनेलाई पाँच हजार नगद र साईकल पुरस्कार दिईएको छ ।अन्य १० औं स्थानसम्म हासिल गर्ने सहभागीलाई भने साईकलबाट सम्मान गरिएको बताइएको छ । यस्तै सहभागि ११ औँ नम्बरबाट माथि २० नम्बर सम्मलाई नगद १ हजार दिईएको बताइएको छ । ७१ औं प्रजातन्त्र दिवस रौतहटमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरि मनाइएको छ । प्रजातन्त्र दिवसको अवसर पारेर गौर नगरपालिकाले आयोजना गरेको नगर स्तरीय महिला साईकल दौँड प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । सो प्रतियोगितामा २० छात्रा सहभागि भएका थिए । बिपि चौकबाट सुरु भएको दौड प्रतियोगतामा रौशनी कुमारी प्रथम ,मिथलेश कुमारी दोस्रो र अन्जल कुमारी तेस्रो हुनुभएको छ । प्रथम हुनेलाई दश हजार नगद र साईकल ,दोश्रो हुनेलाई साढे सात हजार नगद र साईकल पुरस्कार दिइएको छ भने तेश्रो हुनेलाई पाँच हजार नगद र साईकल पुरस्कार दिईएको छ ।अन्य १० औं स्थानसम्म हासिल गर्ने सहभागीलाई भने साईकलबाट सम्मान गरिएको बताइएको छ । यस्तै सहभागि ११ औँ नम्बरबाट माथि २० नम्बर सम्मलाई नगद १ हजार दिईएको बताइएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here