सप्तरी ,१४ जेष्ठ । सप्तरीमा भएको छुट्टाछुट्टै सवारि दुघृटनामा परि दुई जनाको मृत्युु भएको छ । सप्तरीको खड्क नगरपालिका वडा न।६ चकुवामा ट्र्याक्टर दुर्घटनामा परी एक जनाको मृत्यु भएको छ । उत्तरबाट दक्षिणतर्फ जाँदै गरेको नम्बर नभएको ९कृषिबाट अनुदान प्राप्त० पावर ट्रिलरको ट्र्याक्टर आफैँ अनियन्त्रित भई पल्टिँदा सोही ट्र्याक्टरमा सवार स्थानीयवासी ७५ वर्षीय गुदीलाल चौधरीको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कायाृलय सप्तरीका डिएसपि तिलक भारतीले जानकारि दिनुभयो ।

यता घाइते भएका उनलाई उपचारका लागि सिरहाको लहानस्थित त्रिशक्ति अस्पतालमा लगिएको भए पनि उपचारका क्रममा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परी मृत्यु भएका चौधरी ट्र्याक्टर चालक हरि चौधरीका बुवा रहेको प्रहरीले जनाएको छ । चालकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ । यस्तै सप्तरीको बोदेबर्साइन नगरपालिका वडा न।२ बैरियामा मोटरसाइकलको ठक्करबाट एउटा गाई समेत मरेको छ । स। ४प २१३१ नंको मोटरसाइकलले ठक्कर दिँदा गाई घटनास्थलमै मरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यस्तै पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत सप्तरीको अग्निसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिकास्थित जन्डोलमा सवारी साधनको ठक्करबाट नम्बर नखुलेको सवारीसाधनको ठक्करबाट पहिचान खुल्न नसकेका अन्दाजी १९ वर्षीय एक युवकको मृत्यु भएको थियो । कालो जिन्स पाइन्ट, सेतो फुल बाहुला भएको सर्ट लगाएका र उचाइ पाँच फिट तीन इन्च तथा शरीर पातलो कालो वर्ण हेर्दा तराईवासीजस्तोे देखिने युवकको पहिचान हुन नसकेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यस्तै सप्तरीको सप्तकोशी नगरपालिका वडा न ११ मलेठमा पनि मोटरसाइकलको ठक्करबाट एउटा भैँसीको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको कञ्चनपुर फत्तेपुर सडकखण्डमा कञ्चनपुरबाट फत्तेपुरतर्फ जाँदै गरेको को ३३प ६२८ नम्बरको मोटरसाइकलले स्थानीय दोमेश्वर खङको भाँसीलाई ठक्कर दिँदा भैसीको घटनास्थलमै मरेको प्रहरीले जनाएको छ । यता सो घटनाको सम्बन्धमा आवश्यक अनुसन्धान कायृ भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here