बिराटनगर, १८ चैत ।
कोरोना भाईरसको जोखिममा पर्ने स क्ने खतरा हुने भएकाले रिपोर्टिङमा खटिने पत्रकारहरुलाई मंगलवार समाजवादी पार्टी का मोरंग जिल्ला नगर का कार्यवाहकअध्यक्ष युवा समाजसेवी मोहम्द नशरूलले, सेफ्टी जैकेट, माक्स् ,पंजा र सेनिटाईजर हस्तांतरण गरेको छ ।

कोरोना भाईरसको संक्रमणबाट बच्न र स्थलगत रिपोटिङ आदी कार्यमा प्रतक्ष्य वा अप्रतक्ष्य रुपमा पत्रकारहरु फिल्डमा खटिनु पर्ने भएकोले पत्रकारहरुलाई अनिवार्य सेफ्टी जैकेट,पंजा, सेनीटाईजर र माक्स आवश्याक पर्ने भएकोले उक्त सामग्री हस्तांतरण गरिएको युवा नेता नशरूलले वताएका छन् । उनले सोमवार मात्र मोरंग जिल्ला ट्राफिक प्रमुखलाई डिउटीमा खटिएका ट्राफिक प्रहरीसुरक्षाकर्मीहरुलाई पनि माक्स, सेनीटाईजर, पन्जा हस्तांतरण गरिएको थियो । सेनीटाईजर, माक्स, पन्जा हस्तांतरण कार्यक्रममा नेपाल पत्रकार महासंघ मोरंग शाखा का उपाध्यक्ष कुमोद अधिकारी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here