रौतहट, २१ असार ।

नेपालको चर्चित भोजपुरी संगितकार तथा गायक संतोष राज र सेलीना कुवरको कईसन प्यार भन्ने आज सनिवार भातरको नं. १ टिसिरीज कम्पनीले अडियो रिलिज गरेको छ । दजनौ भोजपुर, मैथली गीती एलम्बमहरुमा स्वर संगितको सफलता पछि आज कईसन प्यार जगवल पिया .. भन्ने गित टिसिरीजले अडियो रिलिज गरे लगतै भोजपुर फिल्मी जगतमा चर्चाको विषय बनेको छ । हस्तक्षेप खवर संग गरेको संक्षिप्त कुराकानीमा गायक संतोष राजले, टिसिरीले आफनो अडियो गित रिलिज गरेकोमा धन्यावाद दिदै, आफु अत्यधिक खुसी रहेको र संगित प्रेमीहरुको पहिलो रोजाई भई गितले लाखौ लाखको मनमुटुमा बस्ने विश्वास व्यक्त गरे । गितको शब्द र संगित सवैको मनमुटुमा बस्ने झै रहेको एक संगित प्रेमी बादल साहले, कमेन्ट गर्दै प्रतिकृया जनाएको छ । गित विनय विहारी संगित संतोष राज सहनीको आफनै रहेको र स्वर सेलिना कुवँर र संतोष राजको रहेको छ । आजै साझ ५ बजेको समयमा छिटै अर्को सेलिना कुवँरको स्वगमा धुकुर धुकुर भन्ने गित रिलिज हुने गायक संगितकार राजले बताए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here