रौतहट। जिल्लामा कोभिड-१९ को संक्रमण पुर्ण रुपमा बढदै गईरहेको अवस्थालाई मध्य नजर गर्दै संक्रमण जोखिम बढ्न नदिने उदेश्यका साथ जिल्ला प्रहरी कार्यालय रौतहटले आज देखि तपाईंको माक्स खोइ अभियान सुरु गरेका छन्। नेपालमै तेस्रो लहरको संक्रमन फैलिन लागेको हुँदा नियन्त्रण गर्न सो अभियान चालेको प्रहरी उपरीक्षक सिद्धी बिक्रम साहले बताए।May be an image of 1 person, standing and road

May be an image of one or more people, people standing and outdoors

सो अभियानमा जिल्ला समन्वय समितिको अध्यक्ष श्री राम एकवाल राय यादव ज्यूको, अध्यक्षतामा सो अभियान सुरु गरिएको हो। प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्री इन्द्र देव यादव, गौर न.पा.का. नगर प्रमुख अजय कुमार गुप्ता, प्रमुख सेनानी राजन दाहाल, यस कार्यालयका कार्यालय प्रमुख प्र.उ.शिद्धी विक्रम शाह, स.प्र.उ. सुर्य बहादुर सेन ओली, जि.जनस्वास्थ्य कार्यालयका का. प्रमुख दिपेन्द्र कुमार राय, स्थानिय संचार कर्मीहरु, भद्र-भलादमी, बुद्धिजिवी, जनस्वास्थ्य कार्यालयका कर्मचारीहरु  जिप्रका बाट खटी गएका प्रहरी टोलीले बाटोमा आवत-जावत गर्ने मानिसहरु रोकी “तपाईको मास्क खोई, मास्क र सेनिटाईजर प्रयोग गरौँ कोभिड-१९ बाट बचौँ अभियान सुरु गरिएको प्रहरी उपरीक्षक साहले बताए ।May be an image of 4 people and people standingMay be an image of 2 people and people standing

नेपाल मास्क अभियान” भन्ने समेतको प्ले कार्ड सहितको जनचेतनामूलक कार्यक्रम गर्नुका साथै मास्क नलाएका मानिसहरुलाई कोभिड-१९ सम्बन्धी चेतनामूलक संदेश दिई लगभग १५० जनालाई मास्क बितरण गरिएको छ । जिल्लामा माक्स नलाई घुम्नेको संख्या दिन प्रतिदिन बढ्दै गएको हो। नेपालमै तेस्रो लहरको संकेत देखा परेपछि जिल्लामा संक्रमन बढ्न नदिन आज देखि प्रती दिन सो अभियान चल्ने प्रहरी उपरीक्षक साहले बताए।May be an image of 2 people, people standing and outdoorsMay be an image of 2 people, people standing and outdoorsMay be an image of 1 person, standing and roadMay be an image of 2 people, people sitting and outdoorsMay be an image of 2 people, people standing and roadMay be an image of one or more people, people standing and outdoorsMay be an image of 2 people

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here