राैतहट, २७ पाैष । रौतहट प्रहरीले जिल्लाको सिमा नाकाहरुबाट हुने भन्सार छली चोरी निकासी र पैठारी कार्यलाई नियन्त्रण गर्ने अभियान अन्तर्गत १२ लाख भन्दा बढीको सर समानहरु बरामद गरि आवश्यक कारबाहीको लागि भन्सार पठाएको छ ।

जिल्लाकाे राजदेवी नगरपालिका वडा नं ९ ब्रम्हपुरी स्थित विआर १० जिए ५०३६ को बलोरो पिकअप गाडीमा सौफी रक्सी लगायतका सामानहरु अबैध रुपमा चोरी निकासी गरी भारत तर्फ लैजादै गरेको अवस्थामा प्रहरीले बरामद गरेको हाे ।

गस्तीमा रहेका प्रहरी टोलीलाई देख्न साथ तस्करहरु बाेलेरो छाडी भागेको थियो । उक्त बलोरो पिकअपमा लोड रहेको सौफी रक्सी र बलोरो समेत गरी ११,८९,७५०। ( एघार लाख उन्नान्बे हजार सात सय पच्चास ) बराबरको सौफी रक्सी र बलोरो पिकअप र गौर नगरपालिका वडा नं. २ महादेवपट्टी स्थितबाट १५, ८००। ( पन्ध्र हजार आठ सय ) बराबरको छोकडा र साईकल समेत गरी १२,०५,५५०। ( बाह्र लाख पाँच हजार पाँच सय पच्चास ) बराबरको सर सामानहरु रितपूर्वक बरामद गरी आवश्यक कारवाहीको लागि गौर भन्सार कार्यालयमा बुझाईएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय गौरले जनाएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here