रौतहट २१ कार्तिक

अखिलेश कुमार यादव। रौतहट जिल्लाको फतुवा बिजयपुर नगरपालिकाको वडा न २ सितलपुरमा बिगत २ साल देखि लाग्दै आइरहेको महाबिरी झणडा मेलामा हुँदै गरेको कुस्ती प्रतियोगिताले रौतहट जिल्लामै नै इतिहास रचेको छ।२ साल देखि लाग्दै गरेको सितलपुर मेलाको मुख्य आकर्षक भनेर कुस्ती प्रतियोगिता नै मानिन्छ ।कुस्ती प्रतियोगिता हेर्नको लागि नेपाल देखि लिएर भारतको घोडासाहन देखि हजारौं दर्शकहरु आउने गरेका छन।बुधबार देखि सुरु भएको कुस्ती प्रतियोगितामा बुधबार स्थानिय पहलवानहरुले आफ्नो प्रदर्शन देखाएको थियो भने बिहिवार देश बिदेश बाट आएका चर्चित पहलवानहरु लडाइ गर्ने कार्यक्रम रहेको छ।नेपालको चर्चित पहलवान पहलाद दास, देवा थापा, वसन्त थापा लागाएत भारतको बानारस राज्यको चर्चित पहलवानहरु आज लडाइमा भिडदै छन।पहलवानहरुको हौसला बढाउनको लागि फतुवा बिजयपुर नगरपालिकाको मेयर गोपाल राय यादव र २ न वडाको अध्यक्ष भबिक्षन यादव समेत उपस्थित रहेर शान्ती पुर्न तरिकाले कुस्ती प्रतियोगिता सम्पन्न गराउनको लागि प्रशासन सग अनुरोध समेत गरेका छन।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here