रौतहट,११असाढ।
रौतहट जिल्ला अन्तर्गत पर्ने गढिमाई नगरपालिका वर्डा नं.-६ मा रहेको श्री आदर्श आधारभूत विद्यालय सिंगारवण धर्मपुरमा विद्यार्थीलाई शिक्षामा रुचि बढाउनको लागि प्रोत्साहन स्वरुप पोशाक वितरण कार्य‌क्रम सम्पन्न भएको छ।


गढ़िमाइ नगरपालिकाको मेयर श्याम यादव र वर्डा अध्यक्ष राम सिंहाषण यादवले संयुक्त रुपमा आफ्नो करकलमबाट बिद्यार्थीहरुलाई पोशाक वितरण गरेका छन्।साथै छात्र र छात्राहरुलाई शिक्षामा सजिलो सरलताका लागि समयसमयमा विद्यार्थी र शिक्षक बिच सकुसल सम्बन्ध रहि रहोस् भनेर कामना समेत गरेको छ।गढ़िमाइ नगरपालिकाले आफ्नो नगरपालिकामा लगार शिक्षाको क्षेत्रमा बिशेष जोड दिदै आइरहेको देखिएको छ ।

पोशाक बितरण कार्यक्रममा मेयर श्याम प्रसाद यादवले गढ़िमाइ नगरपालिकालाई एक नमुना नगरपालिकाको साथ् साथै शिक्षित नगरपालिका बनाउने उदेश्य अनुसार हाम्रो बिशेष प्राथमिकता शिक्षा रहेको र बिद्यार्थीहरुलाई शिक्षा क्षेत्रमा हामि सधै भरपूर्ण मदत गर्ने प्रतिबध्ता समेत गर्नु भयो ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here